| Super Rush Red 10 ml | +11,99€ |
No products
13,49€
-10%
14,99€
Reference: 2185040
Not Available
With this product, you earn 26 loyalty point(s). 26 point(s) = 0,26€.
| Super Rush Red 10 ml | +11,99€ |
Grade
Ana C
2021-10-10
Um bom vibrador. Simples, mas cumpre com a função
Grade
Tiago
2021-06-01
Boa qualidade. Vibração forte e material de qualidade
| Color: | Brown |
| Material: | SilexPan |
| Size: | 19.5 cm |
| Length Insertable: | 17.5 cm |
| Insertable Size | 15 - 20 cm |
| Diameter: | 4 cm |
| Diameter | 4 a 5 cm |
| Flexibility: | Flexible |
| Operation: | Stacks |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Vibração, Silencioso:, Various speeds |
| Warranty | 2 Years |
| Available 15 minutes | Sim |
You receive the order in 24 hours
Without mentioning origin or content
100% Return Policy