No products
11,21€
-25%
14,94€
Reference: D-220164
In Stock
With this product, you earn 22 loyalty point(s). 22 point(s) = 0,22€.
ASoft, and yet, exciting and realistic, this penis sleeve will offer you that and more. Realistic finish that offers an increase in your penis in length and width, what more could your partner ask for? Enjoy an EXTRA in your sexual relations!
Add 2.5 cm more to the length of your penis! It can be adjusted to the extent you want, just cut it.
And 33% wider!
Prolong the ejaculation with the strap.
It adapts to almost all sizes.
Grade
G Felix
2026-04-14
Qualidade boa, entrega rápida e discreta
| Color: | Beige |
| Brand name: | Addicted Toys |
| Size: | 16 cm |
| Total Size | 16 - 18 cm |
| Insertable Size | 10 - 15 cm |
| Area to stimulate: | Penis |
| Flexibility: | Adjustable, Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Water resistant |
| Available 15 minutes | Não |
You receive the order in 24 hours
Without mentioning origin or content
100% Return Policy