| Lubricant J-Lube 284g | +39,99€ |
No products
23,99€
-20%
29,99€
Reference: 3376014
Not Available
With this product, you earn 47 loyalty point(s). 47 point(s) = 0,47€.
| Color: | Black |
| Brand name: | FUKR |
| Material: | ABS |
| Size: | 10 cm |
| Total Size | Até 10 cm |
| Diameter: | 6.5 cm |
| Diameter | 6 a 7 cm |
| Area to stimulate: | Nipples |
| Flexibility: | Hard |
| Function: | Bondage |
| Available 15 minutes | Sim |
You receive the order in 24 hours
Without mentioning origin or content
100% Return Policy
Write your review
Atiçadores de Mamilo FUKR Super Sucker XL