No products
27,19€
-15%
31,99€
Reference: D-219173
Not Available
With this product, you earn 54 loyalty point(s). 54 point(s) = 0,54€.
This inflatable latex dildo will guarantee you intense orgasmic pleasure all night long.
The high-quality latex is made to withstand all the games in your bedroom so you can use it for as long as you want with complete confidence.
Insert the dildo and begin to squeeze the hand pump until it reaches the desired size. Fill it and enjoy new sensations. But don't worry, if it gets a little big to handle, you can press the quick release button on the pump to release some air and decrease the size of the dildo. You or your partner can control it. Do something different this time and experience an orgasm like never before.
Characteristics:
Grade
G Felix
2026-04-14
Qualidade boa, entrega rápida e discreta
| Color: | Black |
| Brand name: | Baile |
| Material: | Rubber |
| Size: | 16 cm |
| Total Size | 16 - 18 cm |
| Length Insertable: | 15 cm |
| Insertable Size | 10 - 15 cm |
| Diameter | 4 a 5 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Adjustable |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Insuflável, Water resistant |
| Available 15 minutes | Não |
You receive the order in 24 hours
Without mentioning origin or content
100% Return Policy