No products
16,80€
-20%
21,00€
Reference: PD4227-11
Not Available
With this product, you earn 33 loyalty point(s). 33 point(s) = 0,33€.
Pipedream has given a new twist to the classic masturbator to offer you the best and top quality material.
We hope you enjoy this product as much as we enjoyed making it for you!
Grade
G Felix
2026-04-14
Qualidade boa, entrega rápida e discreta
Grade
Luis
2025-08-21
Excelente produto!
| Color: | Pink |
| Size: | 16 cm |
| Total Size | 16 - 18 cm |
| Insertable Size | 10 - 15 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Hipoalergénico |
| Warranty | 2 Years |
| Available 15 minutes | Não |
You receive the order in 24 hours
Without mentioning origin or content
100% Return Policy