| Iron Fist 24 ml | +16,99€ |
No products
53,99€
-10%
59,99€
Reference: 2265559
Not Available
With this product, you earn 107 loyalty point(s). 107 point(s) = 1,07€.
| Iron Fist 24 ml | +16,99€ |
| Color: | Beige |
| Material: | PVC |
| Size: | 26 cm |
| Total Size | Mais de 25 cm |
| Length Insertable: | 19 cm |
| Insertable Size | 15 - 20 cm |
| Diameter: | 7 cm |
| Diameter | 7 a 8 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Ventosa |
| Available 15 minutes | Sim |
You receive the order in 24 hours
Without mentioning origin or content
100% Return Policy
Write your review
Dildo Realístico Biggy 19 cm