| Iron Fist 24 ml | +16,99€ |
No products
20,78€
-23%
26,99€
Reference: 1286118
Not Available
With this product, you earn 41 loyalty point(s). 41 point(s) = 0,41€.
| Iron Fist 24 ml | +16,99€ |
| Color: | Black |
| Brand name: | Addicted Toys, Kiiroo |
| Material: | TPR |
| Size: | 12 cm |
| Total Size | 11 - 15 cm |
| Length Insertable: | 8 cm |
| Insertable Size | 5 - 10 cm |
| Diameter: | 4 cm |
| Diameter | 4 a 5 cm |
| Area to stimulate: | Anal, Penis |
| Flexibility: | Flexible |
| Operation: | Stacks |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Vibração, Silencioso:, Various speeds |
| Available 15 minutes | Não |
You receive the order in 24 hours
Without mentioning origin or content
100% Return Policy
Write your review
Estimulador da Próstata Addicted Toys com Cockring e Vibração