| Lubricant AQUAglide Anal 100 ml | +13,99€ |
No products
26,94€
-23%
34,99€
Reference: 1285756
Not Available
With this product, you earn 53 loyalty point(s). 53 point(s) = 0,53€.
| Lubricant AQUAglide Anal 100 ml | +13,99€ |
| Iron Fist 24 ml | +16,99€ |
Grade
Daniel
2023-06-15
Fácil de usar. Recomendo
| Color: | Black |
| Brand name: | Addicted Toys, Kiiroo |
| Material: | Silicone |
| Size: | 15 cm |
| Total Size | 11 - 15 cm |
| Length Insertable: | 10.6 cm |
| Insertable Size | 10 - 15 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Firm |
| Operation: | Stacks |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Vibração |
| Available 15 minutes | Sim |
You receive the order in 24 hours
Without mentioning origin or content
100% Return Policy