| Mask of the Dog in Leather, Mister B | +192,09€ |
No products
59,46€
-15%
69,95€
Reference: D-205398
In Stock
With this product, you earn 118 loyalty point(s). 118 point(s) = 1,18€.
| Mask of the Dog in Leather, Mister B | +192,09€ |
| Mordaça Doggy Training 12 cm | +28,89€ |
| Kit BDSM Croco 7 Peças | +50,14€ |
This chrome metal collar locks with an included allen key. It has a shiny finish and can be used as a piece of jewelry to be worn publicly on the street. The collar has an O-ring to attach a carabiner chain, rope or any other bondage item.
It means that you can also introduce a toy to your submissive and tie it to the collar.
You can also simply attach a chain leash and walk him.
Made of high quality steel
Grade
Vasco
2026-04-17
Recomendo
Grade
L Peixoto
2025-03-26
Gostei muito!
| Color: | Silver |
| Brand name: | MetalHard |
| Size: | 10 cm |
| Total Size | Até 10 cm |
| Insertable Size | 5 - 10 cm |
| Flexibility: | Adjustable |
| Function: | Bondage |
| Available 15 minutes | Não |
You receive the order in 24 hours
Without mentioning origin or content
100% Return Policy