| Fist 24 ml | +16,99€ |
No products
28,49€
-5%
29,99€
Reference: 2445962
Not Available
With this product, you earn 56 loyalty point(s). 56 point(s) = 0,56€.
| Fist 24 ml | +16,99€ |
| Color: | Transparent |
| Brand name: | Sono |
| Material: | TPE |
| Size: | 6.5 cm |
| Total Size | Até 10 cm |
| Diameter: | 4.3 cm |
| Diameter | 4 a 5 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Water resistant |
| Available 15 minutes | Sim |
You receive the order in 24 hours
Without mentioning origin or content
100% Return Policy
Write your review
Plug Anal Oco Sono Hollow 6.5 cm