| Lubricant AQUAglide Anal 100 ml | +13,99€ |
No products
10,39€
-20%
12,99€
Reference: 1335736
Not Available
With this product, you earn 20 loyalty point(s). 20 point(s) = 0,20€.
| Lubricant AQUAglide Anal 100 ml | +13,99€ |
| Iron Fist 24 ml | +16,99€ |
| Manga para Pénis VirilXL Bege | +36,79€ |
Grade
L. Teixeira
2023-06-15
Recomendo. Prático para utilizar e fácil de ajustar ao tamanho...
| Color: | Beige |
| Brand name: | Addicted Toys, Kiiroo |
| Material: | TPR |
| Size: | 18 cm |
| Total Size | 16 - 18 cm |
| Length Insertable: | 16 cm |
| Insertable Size | 15 - 20 cm |
| Diameter: | 3.6 cm |
| Diameter | 3 a 4 cm |
| Area to stimulate: | Penis |
| Flexibility: | Flexible |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Water resistant |
| Available 15 minutes | Sim |
You receive the order in 24 hours
Without mentioning origin or content
100% Return Policy