| Lubricant AQUAglide Anal 100 ml | +13,99€ |
No products
13,59€
-20%
16,99€
Reference: FAR9430
Not Available
With this product, you earn 27 loyalty point(s). 27 point(s) = 0,27€.
| Lubricant AQUAglide Anal 100 ml | +13,99€ |
| Fist 24 ml | +16,99€ |
Presentado en una bolsa de la marca Toyz4lovers. Plug realizado en aluminio con una cola corta en forma de pompon en color negro. Medidas del plug: 6 cm x 2'5 cm.Lee más
Grade
Abilio
2023-02-24
Super giro e sensual para uns desfiles de perder a cabeça
| Color: | Black |
| Brand name: | Fetish Arts |
| Composition: | Polyester |
| Material: | Aluminum |
| Size: | 6 cm |
| Total Size | Até 10 cm |
| Length Insertable: | 3.5 cm |
| Insertable Size | 1 - 5 cm |
| Diameter: | 2.5 cm |
| Diameter | 2 a 3 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Hard |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Hipoalergénico |
| Available 15 minutes | Sim |
You receive the order in 24 hours
Without mentioning origin or content
100% Return Policy