| Iron Fist 24 ml | +16,99€ |
No products
13,59€
-20%
16,99€
Reference: 2175879
Not Available
With this product, you earn 27 loyalty point(s). 27 point(s) = 0,27€.
| Iron Fist 24 ml | +16,99€ |
| Color: | Black |
| Brand name: | Seven Creations |
| Material: | ABS |
| Size: | 11 cm |
| Total Size | 11 - 15 cm |
| Length Insertable: | 7.7 cm |
| Insertable Size | 5 - 10 cm |
| Diameter: | 2.2 cm |
| Diameter | 2 a 3 cm |
| Area to stimulate: | Anal |
| Flexibility: | Firm |
| Operation: | Stacks |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Vibração |
| Available 15 minutes | Sim |
You receive the order in 24 hours
Without mentioning origin or content
100% Return Policy
Write your review
VIbrador Clássico Ribbed 11 cm