| Lubricant AQUAglide Anal 100 ml | +13,99€ |
No products
67,50€
-55%
149,99€
Reference: 2115590
Not Available
With this product, you earn 134 loyalty point(s). 134 point(s) = 1,34€.
| Lubricant AQUAglide Anal 100 ml | +13,99€ |
| Iron Fist 24 ml | +16,99€ |
Grade
Daniela
2023-02-27
Varinha de boa qualidade. Recomendo
| Color: | Pink |
| Brand name: | Bodywand |
| Material: | ABS |
| Size: | 24.1 cm |
| Total Size | 22 - 24 cm |
| Diameter: | 3.8 cm |
| Diameter | 3 a 4 cm |
| Area to stimulate: | Clitoris |
| Flexibility: | Adjustable |
| Operation: | Stacks |
| Function: | Sex and sex toys |
| Features | Com Vibração |
| Available 15 minutes | Sim |
You receive the order in 24 hours
Without mentioning origin or content
100% Return Policy